Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used for Taylor swift outfit, lovely feel of the wig
Color: Gold
Price: 116kr
Original Price: 155kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Natural Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 285 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2311019990942517 |
Overall Rating: 4.91/5
Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used for Taylor swift outfit, lovely feel of the wig
Color: Gold
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got this wig for a Taylor Swift theme party! Works perfectly.
Color: Gold
Author: :***)
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pretty wig using for a taylor swift costume
Color: Gold
Author: C***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks like the pics. Good for Taylor Swift costume.
Color: Gold